Jazda na nartach to sport, w którym nie brakuje adrenaliny, łączący ćwiczenia fizyczne z frajdą, szansą na podziwianie oszałamiających górskich widoków oraz przyjemnością z uprawiania sportu w naturze.

Osoby regularnie jeżdżące na nartach bardzo dokładnie wybierają sprzęt, tak by zapewnić sobie odpowiednią mobilność i kontrolę, nie poświęcając przy tym wygody i bezpieczeństwa. Buty Fischer CRUZAR X 9.0 THERMOSHAPE to idealny prezent dla najbardziej wymagających narciarzy.

Dzięki technologii Soma-Tec, bazującej na naturalnej postawie ciała, narciarz ma zapewnioną idealną pozycję podczas jazdy. Czubek buta jest trochę szerszy niż zwykle, co daje palcom stopy przestrzeń i maksymalny komfort. Buty wyposażone są w 4 mikro haczyki, które można regulować i przystosować idealnie do rozmiaru stopy, by zachować pełną kontrolę nad nartami w każdej sytuacji. Cena 644,99zł to okazja, jeśli chodzi o buty takiej jakości. A jeśli narciarz, którego chcesz obdarować, już posiada buty, ale nie ma jak ich wygodnie transportować, świetnym pomysłem na prezent jest torba Wed’ze COVERBOOT 100.

Świetnie nadaje się też do podróży samolotem, dzięki etykiecie, którą możesz wypełnić, jest łatwa i wygodna w transporcie, można ją w całości zwinąć, gdy jest pusta, dzięki czemu zajmuje mniej miejsca. Dodatkowo, torba COVERBOOT 100 ma kwadratowy kształt, co sprawia, że oprócz butów zmieści się w niej też kask.

Wykonana z odpornego na czynniki zewnętrzne materiału, zaprojektowana i przetestowana pod względem wytrzymałości na uderzenia i długiej żywotności, za jedyne 34,99zł.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *