Już od czasów starożytnych  tenis jest uważany za sport przynoszący wiele korzyści, szczególnie dla układu sercowo-naczyniowego. Dla niewytrenowanego oka może to wyglądać na dość leniwy rodzaj sportu, ale daleko mu do tego! Musisz odbijać piłkę z jednej strony pola na drugą, w co jest zaangażowane bardzo wiele  mięśni.

Jeśli jesteś fanem tenisa lub masz przyjaciela, który nie rozstaje się z rakietą, oto pomysł na prezent dla Ciebie lub dla niego.

1. Czapka z daszkiem.

 Jest to najpopularniejszy typ czapki z daszkiem. W rzeczywistości  czapka składa się tylko z daszka i dlatego tak się nazywa.

Łatwo przepuszczający powietrze, zawsze pozostać suchy i nie pozwala na  denerwujące wyciekanie potu, które utrudnia grę.

Komfort daszka  w porównaniu z zwykłą czapką jest związany z innym rodzajem pocenia się: gdyby przykrywał cała głowę pociłbyś się o wiele bardziej. Zamiast tego zachowaj wygodę przy oczach zasłoniętych przed słońcem za pomocą daszka zaprojektowanego specjalnie do tego celu.

Widzisz jaki jest śliczny? Możesz go używać w dowolnym miejscu, nawet podczas spaceru lub w dowolnym czasie, gdy potrzebujesz schronienia przed słońcem: nawet w przypadku prac ogrodniczych! Ochrona przed słońcem, mało potu, ogromna wydajność.

CENA: 14,90 EURO (64 PLN)

2. Torba tenisowa.

Ta torba z wieloma kieszeniami będzie bardzo wygodna dla wszystkich miłośników tenisa. Oczywiście jest zaprojektowana specjalnie do transportu rakiety (miejsca wystarczy na więcej niż jedną!), co już widać na pierwszy rzut oka, dzięki ergonomicznemu kształtowi przypominającemu rakietę.

Jej funkcjonalność nie kończy się jednak tylko na tym, że w rzeczywistości ta torba ma wiele kieszeni, w tym wygodne miejsce do przechowywania butów oraz piankowe paski ułatwiające  noszenie na ramieniu.

Czy na tym koniec? Nie! Ekskluzywność tej torby wynika z faktu, że w centralnej kieszeni, w której są umieszczone rakiety, znajduje się wzmocnienie przed uderzeniami, oraz powłoka termiczna, aby zapewnić, że rakiety nie ulegną zniszczeniu..

CENA: 59,90 € (257 PLN)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *