Chciałbyś zapisać się na basen, ale nie możesz znaleźć dobrej okazji? Może odpowiednie towarzystwo zmieniłoby wszystko? Być może takie właśnie myśli przechodzą teraz przez głowę twojej przyjaciółki? Spytaj ją o to dając jej miły prezent! A niewykluczone, że nie będzie w stanie ci odmówić. Zjaw się u niej z pięknie zapakowanym podarunkiem.  Co jest w środku…?

Uroczy nosek używany zwykle do pływania synchronicznego, który przydaje się również początkującym pływakom. Został zaprojektowany w jasnych kolorach, a ponadto unosi się na wodzie, więc jeśli zdarzy ci się przypadkiem go zgubić, bez problemu odnajdziesz go z powrotem. Jest pokryty silikonem, co zapewnia mu lepszą stabilność. Jest też bardzo miękki i wygodny, przez co noszenie go będzie bardzo proste.

Cena: 17PLN

Ten prezent nie przekonał twojej przyjaciółki do wspólnego wyjścia na basen? Cóż, nie musisz się poddawać, czytaj dalej, a dowiesz się o kolejnym dobrym pomyśle na namówienie twojej znajomej. Z pewnością nie będzie w stanie oprzeć się tym klapkom basenowym w wesołych kolorach. Są one idealne do poruszania się przy krawędzi basenu dzięki gumowej podeszwie zaprojektowanej tak, że zapobiega poślizgnięciu się oraz dziurkom, które przepuszczają wodę. W skrócie, różnią się znacznie od klasycznych klapek. Są bardzo lekkie, łatwe w transporcie, nie zajmują dużo przestrzeni, a ich stosunek jakości do ceny jest doskonały, ponieważ kosztują tylko 43 PLN

Nawet jeśli i ten prezent nie przekona jej do zmiany zdania, to nic. Klapki będą bardzo wygodnym obuwiem na plażę, więc z pewnością i tak się z nich ucieszy, ponieważ będzie mogła używać ich podczas lata. W międzyczasie, możesz zrobić prezent samemu sobie i kupić je na własny użytek, zobaczysz, że nie będziesz żałować, kiedy pójdziesz na basen w swoich przepięknych klapkach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *