Kilku przyjaciół zaprosiło cię do domu z okazji rocznicy, kolacja na kilka osób, żadna duża okazja, ale jednak chciałbyś przynieść coś niewielkiego i sprawić im przyjemność? Czytaj dalej, a znajdziesz idealny prezent dla każdego.

Jeśli wiesz, że ich pierwsze spotkanie miało miejsce na basenie, na który nawet do tej pory chodzą, żeby popływać, czy istnieje lepszy wybór niż szlafrok z mikrofibry dla niego?

Dzięki temu unikalnemu materiałowi, szlafrok zajmuje bardzo mało miejsca w torbie, ale spełnia swoją podstawową funkcję, czyli rewelacyjnie osusza skórę, ale nie drażni jej. Ponadto, sam bardzo szybko wysycha, musisz tylko umieścić go w przewiewnym miejscu. Jest dostępny w różnych kolorach, takich jak klasyczna czerń, szary, oraz wiele innych, ma też oczywiście wszystkie wersje rozmiarowe.

Cena: 95 PLN

Dla niego masz już odpowiedni prezent, a dla niej? Nawet jeśli kobieta posiada prawie wszystko, czego potrzebuje, i dla niej znajdą się odpowiednie akcesoria na basen, który często odwiedza razem z mężem. Na przykład, ten ręcznik do włosów z mikrofibry.

Możesz rozwinąć lub zwinąć ręcznik, a zawsze zajmie niewiele miejsca, tak więc bez problemu użyjesz go za każdym razem. Perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu głowy, jest też wyposażony w specjalny guzik, który pozwala na wygodne owinięcie go. Wchłania dużo wody, więc po wytarciu się nim wystarczy ci krótki moment z suszarką i będziesz gotowa do wyjścia!

Jest też funkcjonalny, ponieważ może być prany w pralce i suszony w suszarce. Twoi przyjaciele z pewnością ucieszą się z prezentów, zwłaszcza, że nie będą spodziewali się tak osobistych podarunków!

Cena: 17 PLN

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *