Narciarstwo, snowboarding to zdecydowanie ulubione działania dla miłośników gór i śniegu. To dobra równowaga między adrenaliną, treningiem i zabawą.

Ci, którzy ćwiczą te dyscypliny wiedzą, jak ważne jest posiadanie dobrego sprzętu, walka z chłodem na dużych wysokościach nie jest łatwa, a jeśli szukasz odpowiedniego prezentu dla swojego lubiącego zimowe sporty przyjaciela, który nie chce zrezygnować z choćby  dnia na nartach, koszulka termoaktywna Wed ‚ zebędzie idealnym wyborem.

Jest praktycznie jak noszenie drugiej skóry; tkanina utrzymuje ciało w cieple i suchości, wydalając pot na zewnątrz, zapewniając całkowitą swobodę ruchów i maksymalny komfort, dzięki technologii „Seamless”, która redukuje szwy do minimum.

W koszulce termicznej Wed’ze nie będzie już „mroźnych” temperatur; wszystkie produkty Wed’ze są testowane w rzeczywistych warunkach użytkowania, więc ich skuteczność jest gwarantowana.

Dostępna w trzech kolorach, z pewnością będzie najbardziej cenionym prezentem dla tych, którzy uwielbiają jeździć na nartach czy też  uprawiają snowboard nawet na bardzo dużych wysokościach lub w szczególnie niskich temperaturach. Jej cena sprawia, że ​​jest ona dostępna dla każdego budżetu; w rzeczywistości kosztuje tylko 19,99 € ( 80 PLN).

Ale gdyby to nie było wystarczające dla Twojego przyjaciela uwielbiającego zimę, który mimo rękawiczek zawsze ma zimne dłonie i palce, podgrzewacze do rąk Aptonii także będą miłym zaskoczeniem: prawdziwe panaceum na utrzymanie ciepłych dłoni do 6 godzin.

Są łatwe w użyciu, wystarczy wyjąć opakowanie i wstrząsnąć 5 do 6 razy, aby aktywować proces podgrzewania. Następnie po prostu wystaw podgrzewacze na kilka minut na  powietrze i jak tylko poczujesz ciepło umieść je  w kieszeni lub wewnątrz rękawicy. Brzmi prosto, prawda? Jedno opakowanie kosztuje 11,99 €  (45 PLN)i zawiera 30 podgrzewaczy.

Twoi przyjaciele narciarze nie będą już musieli bać się zimna i śniegu: Twoje pomysły na pewno będą najbardziej cenionymi prezentami!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *